185/60R15 84H ENERGY SAVER+

MICHELIN
-10%

185/60R15 84H ENERGY SAVER+

185/60R15 84H ENERGY SAVER+

5,715.00 ден

На лагер

5,715.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006123-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

84

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: