185/60R15 84H MP47 Hectorra 3

MATADOR
-10%

185/60R15 84H MP47 Hectorra 3

185/60R15 84H MP47 Hectorra 3

4,086.00 ден

На лагер

4,086.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500364 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: