185/60R15 84H ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN
-10%

185/60R15 84H ROAD PERFORMANCE RI

185/60R15 84H ROAD PERFORMANCE RI

2,880.00 ден

На лагер

2,880.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014223 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

84

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: