185/60R15 84T KRISALP HP3

KLEBER

185/60R15 84T KRISALP HP3

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.220 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010326 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Runflat

0

RR

E

WR

B

Noise

1(068 dB)

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.