185/60R15 84T NanoEnergy 3

TOYO

185/60R15 84T NanoEnergy 3

185/60R15 84T NanoEnergy 3

4,270.00 ден

Out of stock

4,270.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020054 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: