185/60R15 84T POLARIS 5

BARUM

185/60R15 84T POLARIS 5

185/60R15 84T POLARIS 5

3,830.00 ден

На лагер

3,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502239 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: