185/60R15 84T PRIMACY 4

MICHELIN

185/60R15 84T PRIMACY 4

185/60R15 84T PRIMACY 4

7,120.00 ден

На лагер

7,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500482 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: