185/60R15 84T TS860

CONTINENTAL

185/60R15 84T TS860

185/60R15 84T TS860

5,470.00 ден

На лагер

5,470.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010277 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: