185/60R15 84T TYCS

TOYO

185/60R15 84T TYCS

185/60R15 84T TYCS

4,600.00 ден

На лагер

4,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503591 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: