185/60R15 88H ALTIMAX ONE

GENERAL TIRE
-10%

185/60R15 88H ALTIMAX ONE

185/60R15 88H ALTIMAX ONE

3,141.00 ден

На лагер

3,141.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016875 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: