185/60R15 88H G-M All Season XL

LING LONG

185/60R15 88H G-M All Season XL

185/60R15 88H G-M All Season XL

2,660.00 ден

На лагер

2,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504978 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

LING LONG

Шара

G-M All Season

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: