185/60R15 88H MC501 XL

MILEVER

185/60R15 88H MC501 XL

185/60R15 88H MC501 XL

2,640.00 ден

На лагер

2,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503865 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MILEVER

Шара

MC501

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: