185/60R15 88H OB944 XL

TOYO

185/60R15 88H OB944 XL

185/60R15 88H OB944 XL

3,820.00 ден

На лагер

3,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020837 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: