205/70R15 96T Open Country W/T

BARUM

205/70R15 96T Open Country W/T

205/70R15 96T Open Country W/T

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020779 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: