185/60R15 88T ALPIN A4 XL GRNX

MICHELIN

185/60R15 88T ALPIN A4 XL GRNX

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.210 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005665 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin A4

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Runflat

0

RR

E

WR

C

Noise

2(070 dB)

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.