235/55R20 102W CRC UHP

MATADOR
-10%

235/55R20 102W CRC UHP

235/55R20 102W CRC UHP

19,818.00 ден

Out of stock

19,818.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA011163 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: