185/60R15 88T WINTER XL TA

OUTLET 2019
TAURUS

185/60R15 88T WINTER XL TA

185/60R15 88T WINTER XL TA

3,500.00 ден

На лагер

3,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015305-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: