185/60R15 88T WR Snowproof

OUTLET 2021
NOKIAN
-30%

185/60R15 88T WR Snowproof

185/60R15 88T WR Snowproof

3,241.00 ден

Out of stock

3,241.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018249-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: