185/60R15 88T WR Snowproof

NOKIAN

185/60R15 88T WR Snowproof

185/60R15 88T WR Snowproof

4,630.00 ден

На лагер

4,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018249 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: