185/60R16 86H OB944

TOYO

185/60R16 86H OB944

185/60R16 86H OB944

5,550.00 ден

На лагер

5,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023454 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: