185/60R16 86H Proxes CF2

TOYO

185/60R16 86H Proxes CF2

185/60R16 86H Proxes CF2

7,000.00 ден

Out of stock

7,000.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020160 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes CF2

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: