185/65R14 86H DX390

DAVANTI
-30%

185/65R14 86H DX390

185/65R14 86H DX390

2,457.00 ден

На лагер

2,457.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021867 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: