185/65R14 86H RXMOTION H11

ROADX
-10%

185/65R14 86H RXMOTION H11

185/65R14 86H RXMOTION H11

1,773.00 ден

На лагер

1,773.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019273 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H11

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: