185/65R14 86H TOURING TAURUS

OUTLET 2018
TAURUS
-30%

185/65R14 86H TOURING TAURUS

185/65R14 86H TOURING TAURUS

1,995.00 ден

На лагер

1,995.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019088-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: