185/65R14 86T ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE
-10%

185/65R14 86T ALTIMAX COMFORT

185/65R14 86T ALTIMAX COMFORT

2,736.00 ден

На лагер

2,736.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009386 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: