185/65R14 86T ECOCONT.3

CONTINENTAL
-10%

185/65R14 86T ECOCONT.3

185/65R14 86T ECOCONT.3

4,014.00 ден

На лагер

4,014.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA001032 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 3

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: