185/65R14 86T MP47 Hectorra 3

MATADOR

185/65R14 86T MP47 Hectorra 3

185/65R14 86T MP47 Hectorra 3

4,010.00 ден

На лагер

4,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500366 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: