185/65R14 86T N’blue HD Plus

NEXEN

185/65R14 86T N’blue HD Plus

185/65R14 86T N’blue HD Plus

3,800.00 ден

На лагер

3,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500592 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: