185/65R14 86T POLARIS 5

BARUM

185/65R14 86T POLARIS 5

185/65R14 86T POLARIS 5

3,760.00 ден

На лагер

3,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502581 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: