185/65R14 86T SNOWTIME B2 RI

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

185/65R14 86T SNOWTIME B2 RI

185/65R14 86T SNOWTIME B2 RI

2,703.00 ден

Out of stock

2,703.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010144-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: