185/65R14 86T TS860

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

185/65R14 86T TS860

185/65R14 86T TS860

5,184.00 ден

На лагер

5,184.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013817-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: