185/65R14 86T Wintoura

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

185/65R14 86T Wintoura

185/65R14 86T Wintoura

2,576.00 ден

На лагер

2,576.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015861-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: