185/65R14 86T Wintoura

DAVANTI

185/65R14 86T Wintoura

185/65R14 86T Wintoura

3,220.00 ден

Out of stock

3,220.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015861 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: