185/65R14 86T WR D4

OUTLET 2021
NOKIAN
-40%

185/65R14 86T WR D4

185/65R14 86T WR D4

2,892.00 ден

Out of stock

2,892.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018723-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: