185/65R14 86T WR D4

NOKIAN

185/65R14 86T WR D4

185/65R14 86T WR D4

4,820.00 ден

На лагер

4,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018723 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Додадовте производ во Вашата кошничка: