185/65R15 88H N’blue HD Plus

NEXEN
-10%

185/65R15 88H N’blue HD Plus

185/65R15 88H N’blue HD Plus

2,952.00 ден

На лагер

2,952.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500593 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: