185/65R15 88H Seasonproof

NOKIAN
-10%

185/65R15 88H Seasonproof

185/65R15 88H Seasonproof

4,554.00 ден

На лагер

4,554.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020968 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: