185/65R15 88H Wetproof

NOKIAN
-15%

185/65R15 88H Wetproof

185/65R15 88H Wetproof

4,020.50 ден

На лагер

4,020.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017065 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: