185/65R15 88T AllSeasonContact

CONTINENTAL
-10%

185/65R15 88T AllSeasonContact

185/65R15 88T AllSeasonContact

4,770.00 ден

На лагер

4,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503182 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

AllSeasonContact

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: