185/65R15 88T ALPIN 6 MI

MICHELIN

185/65R15 88T ALPIN 6 MI

185/65R15 88T ALPIN 6 MI

5,480.00 ден

На лагер

5,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018023 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: