185/65R15 88T ALT WIN 3

GENERAL TIRE
-10%

185/65R15 88T ALT WIN 3

185/65R15 88T ALT WIN 3

2,952.00 ден

На лагер

2,952.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013911 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: