185/65R15 88T BRAVURIS

BARUM
-10%

185/65R15 88T BRAVURIS

185/65R15 88T BRAVURIS

3,708.00 ден

На лагер

3,708.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500103 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: