235/70R16 106H Open Country WT

BARUM

235/70R16 106H Open Country WT

235/70R16 106H Open Country WT

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020781 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: