225/65R17 106H SNOW GRABBER XL

MICHELIN

225/65R17 106H SNOW GRABBER XL

225/65R17 106H SNOW GRABBER XL

10,164.00 ден

На лагер

10,164.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004139 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

E PRIMACY

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: