185/65R15 88T MP47 Hectorra 3

MATADOR
-5%

185/65R15 88T MP47 Hectorra 3

185/65R15 88T MP47 Hectorra 3

3,895.00 ден

На лагер

3,895.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500367 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: