185/65R15 88T POLARIS 5

BARUM
-10%

185/65R15 88T POLARIS 5

185/65R15 88T POLARIS 5

3,429.00 ден

На лагер

3,429.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502582 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: