185/65R15 88T QUADRAXER 2

KLEBER
-10%

185/65R15 88T QUADRAXER 2

185/65R15 88T QUADRAXER 2

3,816.00 ден

На лагер

3,816.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021963 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: