185/65R15 88T ROAD PERFORMANCE RI

OUTLET 2021
RIKEN

185/65R15 88T ROAD PERFORMANCE RI

185/65R15 88T ROAD PERFORMANCE RI

3,200.00 ден

Out of stock

3,200.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014579-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: