185/65R15 88T SNOW RI

RIKEN

185/65R15 88T SNOW RI

185/65R15 88T SNOW RI

3,380.00 ден

На лагер

3,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020033 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: