185/65R15 88T Snowproof

NOKIAN

185/65R15 88T Snowproof

185/65R15 88T Snowproof

4,320.00 ден

На лагер

4,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018524 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Додадовте производ во Вашата кошничка: